  • PCD200-265-B-420-240
PCD200-265-B-420-240
advertisement
Manufacturer No:
PCD200-265-B-420-240
HK JDW NO:
50-PCD200-265-B-420-240
Step5Bar-code shipping tag
PCD200-265-B-420-240
  • Operating Temperature
    -40°C ~ 65°C
  • Voltage - Supply
    85 ~ 265VAC
  • Output Type
    Analog
  • Measuring Range
    0 ~ 20mA, ±10VDC
  • Features
  • Display Characters - Height
    0.600" (15.20mm), 0.460" (11.68mm)