  • PCD200-24-B-4R420-140
PCD200-24-B-4R420-140
advertisement
Manufacturer No:
PCD200-24-B-4R420-140
HK JDW NO:
50-PCD200-24-B-4R420-140
Step5Bar-code shipping tag
PCD200-24-B-4R420-140
  • Operating Temperature
    -40°C ~ 65°C
  • Voltage - Supply
    12 ~ 24VDC
  • Output Type
    Analog, Relay (4)
  • Measuring Range
    0 ~ 20mA, ±10VDC
  • Features
  • Display Characters - Height
    0.600" (15.20mm), 0.460" (11.68mm)