  • PA4548.562NLT
PA4548.562NLT
advertisement
Manufacturer No:
PA4548.562NLT
HK JDW NO:
664-PA4548.562NLT
Datasheet:
PA4548.562NLT
Step5Bar-code shipping tag
PA4548.562NLT
  • Operating Temperature
    -40°C~125°C
  • Size / Dimension
    0.276Lx0.260W 7.00mmx6.60mm
  • Tolerance
    ±20%
  • Current Rating (Amps)
    4.2A
  • Inductance
    5.6μH
  • DC Resistance (DCR)
    62mOhm Max
  • Inductance Frequency - Test
    100kHz
  • Current - Saturation
    7A
  • Height Seated (Max)
    0.094 2.40mm