  • PA4548.472NLT
PA4548.472NLT
advertisement
Manufacturer No:
PA4548.472NLT
HK JDW NO:
664-PA4548.472NLT
Datasheet:
PA4548.472NLT
Description:
Quantity:
In Stock : 5147
Share
Qty
Unit Price
Ext Price
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
Product Details
Step5Bar-code shipping tag
PA4548.472NLT
  • Operating Temperature
    -40°C~125°C
  • Size / Dimension
    0.276Lx0.260W 7.00mmx6.60mm
  • Tolerance
    ±20%
  • Current Rating (Amps)
    4.6A
  • Inductance
    4.7μH
  • DC Resistance (DCR)
    50mOhm Max
  • Inductance Frequency - Test
    100kHz
  • Current - Saturation
    8A
  • Height Seated (Max)
    0.094 2.40mm