  • PA4335.472NLT
PA4335.472NLT
advertisement
Manufacturer No:
PA4335.472NLT
HK JDW NO:
664-PA4335.472NLT
Quantity:
In Stock : 50
Share
Qty
Unit Price
Ext Price
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
Product Details
Step5Bar-code shipping tag
PA4335.472NLT
    9 Weeks
  • Mount
    Nonstandard
  • Material - Core
    Iron
  • Operating Temperature
    -40°C~125°C
  • Series
    PA4335.XXXNLT
  • Size / Dimension
    0.106Lx0.087W 2.70mmx2.20mm
  • Tolerance
    ±20%
    1 (Unlimited)
  • ECCN Code
    EAR99
  • Type
    Wirewound
  • HTS Code
  • Shielding
    Shielded
  • Current Rating
    1.25A
  • Inductance
    4.7μH
  • Test Frequency
    1MHz
  • DC Resistance (DCR)
    260mOhm Max
  • Frequency - Self Resonant
    23MHz
  • Inductance Frequency - Test
    1MHz
  • Current - Saturation
    1.6A
  • Height Seated (Max)
    0.047 1.20mm