  • P090L-02F20AR50K
P090L-02F20AR50K
advertisement
Manufacturer No:
P090L-02F20AR50K
HK JDW NO:
860-P090L-02F20AR50K
Package:
Datasheet:
P090L-02F20AR50K
Step5Bar-code shipping tag
P090L-02F20AR50K
  • Tolerance
    ±20%
  • Resistance
    50kOhm
  • Power (Watts)
    0.03W 1/32W
  • Actuator Type
    Flatted
  • Taper
    Logarithmic
  • Actuator Diameter
    0.236 (6.00mm)
  • Actuator Length
    0.787 20.00mm