  • P0603Y4701BNT
P0603Y4701BNT
advertisement
Manufacturer No:
P0603Y4701BNT
HK JDW NO:
875-P0603Y4701BNT
Description:
Thin Film, 4.7kOhm, 0.1%,
Step5Bar-code shipping tag
P0603Y4701BNT
  • Tolerance
    0.1%
  • Temperature Coefficient
    10 ppm/°C
  • Resistance
    4.7kOhm
  • Max Operating Temperature
    155°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Length
    1.52mm