  • OXETGLJANF-0.032768
OXETGLJANF-0.032768
advertisement
Manufacturer No:
OXETGLJANF-0.032768
HK JDW NO:
776-OXETGLJANF-0.032768
Package:
4-SMD, No Lead
Description:
Quantity:
In Stock : 394
Share
Qty
Unit Price
Ext Price
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
Product Details
Step5Bar-code shipping tag
OXETGLJANF-0.032768
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Packaging
    Cut Tape (CT)
  • Size / Dimension
    0.126Lx0.098W 3.20mmx2.50mm
  • JESD-609 Code
    e4
  • Pbfree Code
    yes
    XO (Standard)
  • Terminal Finish
    Gold (Au) - with Nickel (Ni) barrier
  • Voltage - Supply
    3.3V
  • Supply Voltage
    3.3V
  • Frequency
    32.768kHz
  • Frequency Stability
    ±50ppm
    Crystal
  • Physical Dimension
    3.2mm x 2.5mm x 1.0mm
  • Operating Frequency
    0.032768MHz
  • Rise Time-Max
    50ns
  • Fall Time-Max
    50ns
  • Symmetry-Max
    55/45%
  • Max Supply Current
    65μA
  • Height
    1.0922mm
  • Height Seated (Max)
    0.043 1.10mm