  • OWJTDCLTNF-125.000000
OWJTDCLTNF-125.000000
advertisement
Manufacturer No:
OWJTDCLTNF-125.000000
HK JDW NO:
776-OWJTDCLTNF-125.000000
Step5Bar-code shipping tag
OWJTDCLTNF-125.000000
  • Operating Temperature
    -20°C~70°C
  • Size / Dimension
    0.197Lx0.126W 5.00mmx3.20mm
  • JESD-609 Code
    e4
  • Pbfree Code
    yes
    XO (Standard)
  • Terminal Finish
    Gold (Au) - with Nickel (Ni) barrier
  • Voltage - Supply
    2.5V
  • Supply Voltage
    2.5V
  • Frequency
    125MHz
  • Frequency Stability
    ±25ppm
  • Output
    LVPECL
  • Function
    Enable/Disable
  • Base Resonator
    Crystal
  • Physical Dimension
    5.0mm x 3.2mm x 1.25mm
  • Operating Frequency
    125MHz
  • Rise Time-Max
    1ns
  • Fall Time-Max
    1ns
  • Symmetry-Max
    55/45%
  • Max Supply Current
    75mA
  • Height
    1.3462mm
  • Height Seated (Max)
    0.053 1.35mm