  • OTETGLL-125.000000
OTETGLL-125.000000
advertisement
Manufacturer No:
OTETGLL-125.000000
Manufacturer:
Taitien
HK JDW NO:
776-OTETGLL-125.000000
Package:
6-SMD, No Lead
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
OTETGLL-125.000000
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    7 Weeks
  • Mounting Type
    Surface Mount
  • Package / Case
    6-SMD, No Lead
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Packaging
    Strip
  • Series
    OT
  • Size / Dimension
    0.295Lx0.197W 7.50mmx5.00mm
  • Part Status
    Active
  • Type
    XO (Standard)
  • Voltage - Supply
    3.3V
  • Frequency
    125MHz
  • Frequency Stability
    ±50ppm
  • Output
    LVPECL
  • Function
    Enable/Disable
  • Base Resonator
    Crystal
  • Current - Supply (Max)
    75mA
  • Height Seated (Max)
    0.079 2.00mm