  • OJKMDLVTNF-200.000000
OJKMDLVTNF-200.000000
advertisement
Manufacturer No:
OJKMDLVTNF-200.000000
Manufacturer:
Taitien
HK JDW NO:
776-OJKMDLVTNF-200.000000
Package:
8-SMD, No Lead
Description:
Quantity:
In Stock : 73
Share
Qty
Unit Price
Ext Price
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
Product Details
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
OJKMDLVTNF-200.000000
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    5 Weeks
  • Mounting Type
    Surface Mount
  • Package / Case
    8-SMD, No Lead
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Packaging
    Strip
  • Series
    OJ-M
  • Size / Dimension
    0.197Lx0.126W 5.00mmx3.20mm
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Type
    XO (Standard)
  • Voltage - Supply
    1.8V
  • Frequency
    200MHz
  • Frequency Stability
    ±25ppm
  • Output
    LVDS
  • Function
    Enable/Disable
  • Base Resonator
    Crystal
  • Current - Supply (Max)
    70mA
  • Height Seated (Max)
    0.061 1.55mm