  • OCKTGCKANF-125.000000
OCKTGCKANF-125.000000
advertisement
Manufacturer No:
OCKTGCKANF-125.000000
Manufacturer:
Taitien
HK JDW NO:
776-OCKTGCKANF-125.000000
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
OCKTGCKANF-125.000000
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Surface Mount
    YES
  • Mounting Feature
    SURFACE MOUNT
  • JESD-609 Code
    e4
  • Terminal Finish
    Gold (Au) - with Nickel (Ni) barrier
  • Additional Feature
    TRI-STATE; ENABLE/DISABLE FUNCTION
  • Supply Voltage
    1.8V
  • Frequency Stability
    50%
  • Operating Temperature (Max)
    70°C
  • Physical Dimension
    7.0mm x 5.0mm x 1.3mm
  • Operating Temperature (Min)
    -20°C
  • Operating Frequency
    125MHz
  • Rise Time-Max
    3ns
  • Fall Time-Max
    3ns
  • Symmetry-Max
    60/40%
  • Supply Voltage-Max (Vsup)
    1.98V
  • Supply Voltage-Min (Vsup)
    1.62V
  • Oscillator Type
    CMOS
  • Output Load
    15 pF