  • OCJTGLJANF-25.000000
OCJTGLJANF-25.000000
advertisement
Manufacturer No:
OCJTGLJANF-25.000000
Manufacturer:
Taitien
HK JDW NO:
776-OCJTGLJANF-25.000000
Package:
4-SMD, No Lead
Description:
Quantity:
In Stock : 6558
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
OCJTGLJANF-25.000000
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    6 Weeks
  • Mount
    Surface Mount
  • Mounting Type
    Surface Mount
  • Package / Case
    4-SMD, No Lead
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Packaging
    Cut Tape (CT)
  • Series
    OC
  • Size / Dimension
    0.276Lx0.197W 7.00mmx5.00mm
  • Pbfree Code
    yes
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Type
    XO (Standard)
  • Voltage - Supply
    2.5V
  • Supply Voltage
    1.8V
  • Frequency
    25MHz
  • Frequency Stability
    ±50ppm
  • Output
    CMOS
  • Function
    Enable/Disable
  • Base Resonator
    Crystal
  • Physical Dimension
    7.0mm x 5.0mm x 1.3mm
  • Operating Frequency
    25MHz
  • Rise Time-Max
    5ns
  • Fall Time-Max
    5ns
  • Symmetry-Max
    55/45%
  • Current - Supply (Disable) (Max)
    10μA
  • Max Supply Current
    8mA
  • Height
    1.4986mm
  • Height Seated (Max)
    0.059 1.50mm