  • OCETGCJTNF-100.000000
OCETGCJTNF-100.000000
advertisement
Manufacturer No:
OCETGCJTNF-100.000000
Manufacturer:
Taitien
HK JDW NO:
776-OCETGCJTNF-100.000000
Package:
4-SMD, No Lead
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
OCETGCJTNF-100.000000
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Base Resonator
    Crystal
  • Qualification Status
    Not Qualified
  • Operating Frequency
    100MHz
  • Power Supplies
    3.3V
  • Current - Supply (Disable) (Max)
    10μA
  • Max Supply Current
    20mA
  • Height
    1.4986mm
  • Height Seated (Max)
    0.059 1.50mm
  • RoHS Status
    ROHS3 Compliant
  • Factory Lead Time
    6 Weeks
  • Mount
    Surface Mount
  • Mounting Type
    Surface Mount
  • Package / Case
    4-SMD, No Lead
  • Operating Temperature
    -20°C~70°C
  • Packaging
    Tape & Box (TB)
  • Series
    OC
  • Size / Dimension
    0.276Lx0.197W 7.00mmx5.00mm
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Number of Terminations
    4
  • Type
    XO (Standard)
  • Subcategory
    Other Oscillators
  • Voltage - Supply
    3.3V
  • Supply Voltage
    3.3V
  • Frequency
    100MHz
  • Frequency Stability
    ±50ppm