  • NX3225SA-16MHZ-STD-CSR-6
NX3225SA-16MHZ-STD-CSR-6
advertisement
Manufacturer No:
NX3225SA-16MHZ-STD-CSR-6
HK JDW NO:
545-NX3225SA-16MHZ-STD-CSR-6
Description:
Quantity:
In Stock : 28442
Share
Qty
Unit Price
Ext Price
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
Product Details
Step5Bar-code shipping tag
NX3225SA-16MHZ-STD-CSR-6
    4-SMD, No Lead
  • Number of Pins
    4
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Packaging
    Cut Tape (CT)
  • Series
    NX3225SA
  • Size / Dimension
    0.126Lx0.098W 3.20mmx2.50mm
  • Max Operating Temperature
    85°C
  • Min Operating Temperature
    -40°C
  • Frequency
    16MHz
  • Frequency Stability
    ±25ppm
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
    80Ohms
  • Load Capacitance
    8pF
  • Frequency Tolerance
    ±15ppm
  • Height
    609.6μm
  • Height Seated (Max)
    0.024 0.60mm
  • Length
    3.2004mm
  • Width
    2.4892mm