  • NX3225SA-16.384M-STD-CSR-3
NX3225SA-16.384M-STD-CSR-3
advertisement
Manufacturer No:
NX3225SA-16.384M-STD-CSR-3
Manufacturer:
NDK
HK JDW NO:
545-NX3225SA-16.384M-STD-CSR-3
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
NX3225SA-16.384M-STD-CSR-3
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Max Operating Temperature
    75°C
  • Min Operating Temperature
    -10°C
  • Frequency
    16.384MHz
  • Height
    550μm
  • Length
    3.2mm
  • Width
    2.5mm