  • NTR25C4220NTRF
NTR25C4220NTRF
advertisement
Manufacturer No:
NTR25C4220NTRF
HK JDW NO:
10881-NTR25C4220NTRF
Description:
Thin Film, 422Ohm, 0.25%,
Step5Bar-code shipping tag
NTR25C4220NTRF
  • Tolerance
    0.25%
  • Temperature Coefficient
    15 ppm/°C
  • Resistance
    422Ohm
  • Max Operating Temperature
    155°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Power Rating
    250mW