  • NS12575T2R7NNV
NS12575T2R7NNV
advertisement
Manufacturer No:
NS12575T2R7NNV
HK JDW NO:
782-NS12575T2R7NNV
Datasheet:
NS12575T2R7NNV
Step5Bar-code shipping tag
NS12575T2R7NNV
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    12 Weeks
  • Surface Mount
    YES
  • Operating Temperature
    -40°C~125°C
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Size / Dimension
    0.492Lx0.492W 12.50mmx12.50mm
  • Tolerance
    ±30%
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Number of Terminations
    2
  • ECCN Code
    EAR99
  • HTS Code
  • Current Rating (Amps)
    7.69A
  • Shielding
    Shielded
  • Inductance
    2.7μH
  • Test Frequency
    0.1MHz
  • DC Resistance (DCR)
    10.2mOhm Max
  • Frequency - Self Resonant
    55.9MHz
    DUAL ENDED
  • Inductance Frequency - Test
    100kHz
  • Current - Saturation
    13.91A
  • Rated Current-Max
    7.69A
  • Height Seated (Max)
    0.309 7.85mm