  • NS12565T7R0NNV
NS12565T7R0NNV
advertisement
Manufacturer No:
NS12565T7R0NNV
HK JDW NO:
782-NS12565T7R0NNV
Datasheet:
NS12565T7R0NNV
Description:
Quantity:
In Stock : 2241
Step5Bar-code shipping tag
NS12565T7R0NNV
  • HTS Code
  • Current Rating (Amps)
    5.21A
  • Shielding
    Shielded
  • Inductance
    7μH
  • Test Frequency
    0.1MHz
  • DC Resistance (DCR)
    19.5mOhm Max
  • Frequency - Self Resonant
    24.6MHz
    DUAL ENDED
  • Inductance Frequency - Test
    100kHz
  • Current - Saturation
    7.8A
  • Rated Current-Max
    5.21A
  • Height Seated (Max)
    0.270 6.85mm
  • RoHS Status
    ROHS3 Compliant
  • Ratings
    AEC-Q200
  • Factory Lead Time
    12 Weeks
  • Surface Mount
    YES
  • Operating Temperature
    -40°C~125°C
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Size / Dimension
    0.492Lx0.492W 12.50mmx12.50mm
  • Tolerance
    ±30%