  • NS10155T2R2NNV
NS10155T2R2NNV
advertisement
Manufacturer No:
NS10155T2R2NNV
HK JDW NO:
782-NS10155T2R2NNV
Datasheet:
NS10155T2R2NNV
Description:
Quantity:
In Stock : 24
Share
Qty
Unit Price
Ext Price
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
Product Details
Step5Bar-code shipping tag
NS10155T2R2NNV
  • Operating Temperature
    -40°C~125°C
    NS
  • Published
    2015
  • Size / Dimension
    0.398Lx0.398W 10.10mmx10.10mm
  • Tolerance
    ±30%
  • Current Rating
    7.61A
  • Inductance
    2.2μH
  • Test Frequency
    100kHz
  • DC Resistance (DCR)
    8.64mOhm Max
  • Frequency - Self Resonant
    55.6MHz
    DUAL ENDED
  • Inductance Frequency - Test
    100kHz
  • Current - Saturation
    10A
  • Height Seated (Max)
    0.230 5.85mm