  • NS10145T4R7NNV
NS10145T4R7NNV
advertisement
Manufacturer No:
NS10145T4R7NNV
HK JDW NO:
782-NS10145T4R7NNV
Datasheet:
NS10145T4R7NNV
Step5Bar-code shipping tag
NS10145T4R7NNV
  • Operating Temperature
    -40°C~125°C
    NS
  • Published
    2015
  • Size / Dimension
    0.398Lx0.398W 10.10mmx10.10mm
  • Tolerance
    ±30%
  • Current Rating
    5.03A
  • Inductance
    4.7μH
  • Test Frequency
    100kHz
  • DC Resistance (DCR)
    17.28mOhm Max
  • Frequency - Self Resonant
    27.8MHz
    DUAL ENDED
  • Inductance Frequency - Test
    100kHz
  • Current - Saturation
    6.69A
  • Height Seated (Max)
    0.191 4.85mm