  • NS002604R0DB14
NS002604R0DB14
advertisement
Manufacturer No:
NS002604R0DB14
HK JDW NO:
866-NS002604R0DB14
Description:
Through Hole 604Ohm, Wirewound,
Step5Bar-code shipping tag
NS002604R0DB14
    Ceramic
  • Packaging
    Bulk
  • Tolerance
    0.5%
  • Temperature Coefficient
    20 ppm/°C
  • Resistance
    604Ohm
  • Max Operating Temperature
    250°C
  • Min Operating Temperature
    -65°C
  • Power Rating
    4W
  • Diameter
    6.35mm
  • Length
    19.43mm