  • NRC25F4R75TRF
NRC25F4R75TRF
advertisement
Manufacturer No:
NRC25F4R75TRF
HK JDW NO:
10881-NRC25F4R75TRF
Description:
Thick Film, 4.75Ohm, 1%,
Step5Bar-code shipping tag
NRC25F4R75TRF
  • Tolerance
    1%
  • Resistance
    4.75Ohm
  • Max Operating Temperature
    175°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Power Rating
    333mW
  • Voltage - Rated DC
    200V