  • NRC02F2150TRF
NRC02F2150TRF
advertisement
Manufacturer No:
NRC02F2150TRF
HK JDW NO:
10881-NRC02F2150TRF
Step5Bar-code shipping tag
NRC02F2150TRF
  • Tolerance
    1%
  • Temperature Coefficient
    200 ppm/°C
  • Resistance
    215Ohm
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Power Rating
    50mW
  • Voltage - Rated DC
    25V