  • NFZ32SW301HN10L
NFZ32SW301HN10L
advertisement
Manufacturer No:
NFZ32SW301HN10L
HK JDW NO:
535-NFZ32SW301HN10L
Datasheet:
NFZ32SW301HN10L
Description:
Ferrite Beads 1210 300ohm
Step5Bar-code shipping tag
NFZ32SW301HN10L
  • Operating Temperature
    -40°C~125°C
  • Size / Dimension
    0.126Lx0.098W 3.20mmx2.50mm
  • Tolerance
    30%
  • Part Status
    Discontinued
  • Impedance
    300Ohm
  • Max DC Current
    2.55A
  • Filter Type
    FERRITE CHIP
  • DC Resistance (DCR) (Max)
    36mOhm
  • Impedance @ Frequency
    300Ohm @ 100MHz
  • Height
    1.7018mm