  • NFZ32BW451HN10L
NFZ32BW451HN10L
advertisement
Manufacturer No:
NFZ32BW451HN10L
HK JDW NO:
535-NFZ32BW451HN10L
Datasheet:
NFZ32BW451HN10L
Description:
FERRITE BEAD 450 OHM 2SMD 1LN
Step5Bar-code shipping tag
NFZ32BW451HN10L
    Select All
  • Factory Lead Time
    8 Weeks
  • Operating Temperature
    -40°C~125°C
  • Size / Dimension
    0.126Lx0.098W 3.20mmx2.50mm
  • Tolerance
    30%
  • Part Status
    Active
    SMD/SMT
  • Resistance
    450Ohm
  • Impedance
    450Ohm
  • Max DC Current
    275mA
  • Filter Type
    FERRITE BEAD
  • DC Resistance (DCR) (Max)
    2.74Ohm
  • Impedance @ Frequency
    450Ohm @ 1MHz
  • Height
    1.7018mm