  • NEXC474Z5.5V16X9.5TRF
NEXC474Z5.5V16X9.5TRF
advertisement
Manufacturer No:
NEXC474Z5.5V16X9.5TRF
HK JDW NO:
10881-NEXC474Z5.5V16X9.5TRF
Package:
Description:
Cap Supercap 0.47F 5.5V -20% to 80% (16 X 9.5mm) SMD Cylindrical 710uA 13 Ohm 1000h 70°C T/R
Step5Bar-code shipping tag
NEXC474Z5.5V16X9.5TRF
    2
  • Packaging
    Tape and Reel
  • Tolerance
    -20% to 80%
  • Voltage
    5.5VDC