  • NEDZ475Z2.7V10X20F
NEDZ475Z2.7V10X20F
advertisement
Manufacturer No:
NEDZ475Z2.7V10X20F
HK JDW NO:
10881-NEDZ475Z2.7V10X20F
Package:
Description:
Cap Supercap 4.7F 2.7V -20% to 80% (10 X 20mm) Radial Cylindrical 5mm 400uA 0.08 Ohm 1000h 70°C
Step5Bar-code shipping tag
NEDZ475Z2.7V10X20F
  • Tolerance
    -20% to 80%
  • Voltage
    2.7VDC