  • NEDZ335Z2.7V10X20F
NEDZ335Z2.7V10X20F
advertisement
Manufacturer No:
NEDZ335Z2.7V10X20F
HK JDW NO:
10881-NEDZ335Z2.7V10X20F
Package:
Description:
Cap Supercap 3.3F 2.7V -20% to 80% (10 X 20mm) Radial Cylindrical 5mm 300uA 0.1 Ohm 1000h 70°C
Step5Bar-code shipping tag
NEDZ335Z2.7V10X20F
  • Tolerance
    -20% to 80%
  • Voltage
    2.7VDC