  • NEDZ306Z2.5V18X40F
NEDZ306Z2.5V18X40F
advertisement
Manufacturer No:
NEDZ306Z2.5V18X40F
HK JDW NO:
10881-NEDZ306Z2.5V18X40F
Package:
Description:
Cap Supercap 30F 2.5V -20% to 80% (18 X 40mm) Radial Cylindrical 7.5mm 800uA 0.03 Ohm 1000h 70°C
Step5Bar-code shipping tag
NEDZ306Z2.5V18X40F
  • Tolerance
    -20% to 80%
  • Voltage
    2.5VDC