  • NEDZ206Z2.7V18X35F
NEDZ206Z2.7V18X35F
advertisement
Manufacturer No:
NEDZ206Z2.7V18X35F
HK JDW NO:
10881-NEDZ206Z2.7V18X35F
Package:
Description:
Cap Supercap 20F 2.7V -20% to 80% (18 X 35mm) Radial Cylindrical 7.5mm 1000uA 0.03 Ohm 1000h 70°C
Step5Bar-code shipping tag
NEDZ206Z2.7V18X35F
  • Tolerance
    -20% to 80%
  • Voltage
    2.7VDC