  • NC4D-PL2-DC48V
NC4D-PL2-DC48V
advertisement
Manufacturer No:
NC4D-PL2-DC48V
Manufacturer:
Panasonic
HK JDW NO:
590-NC4D-PL2-DC48V
Package:
Datasheet:
Description:
Power/Signal Relay, 4PDT, Latched, 0.033A (Coil), 48VDC (Coil), 1600mW (Coil), DC Input, AC Output, Through Hole-Straight Mount, ROHS COMPLIANT