  • MSS6122-273MLC
MSS6122-273MLC
advertisement
Manufacturer No:
MSS6122-273MLC
HK JDW NO:
3194-MSS6122-273MLC
Step5Bar-code shipping tag
MSS6122-273MLC
  • Lifecycle Status
    ACTIVE (Last Updated: 17 hours ago)
  • Tolerance
    20%
  • Max Operating Temperature
    85°C
  • Min Operating Temperature
    -40°C
  • HTS Code
  • Packing Method
    TR, Embossed Plastic, 7 Inch
  • Inductance
    27 μH
  • Test Frequency
    100kHz
  • Max DC Current
    1.2A
  • Frequency - Self Resonant
    26MHz
  • DC Resistance (DCR) - Parallel
    350mOhm
  • Inductance-Nom (L)
    27 µH
  • Height
    2.2mm
  • Length
    6.1mm
  • Width
    6.1mm