  • MSS1260-822MLB
MSS1260-822MLB
advertisement
Manufacturer No:
MSS1260-822MLB
HK JDW NO:
3194-MSS1260-822MLB
Datasheet:
MSS1260-822MLB
Step5Bar-code shipping tag
MSS1260-822MLB
  • Lifecycle Status
    ACTIVE (Last Updated: 6 hours ago)
  • Tolerance
    20%
  • Max Operating Temperature
    85°C
  • Min Operating Temperature
    -40°C
  • HTS Code
  • Packing Method
    TR
    1
  • Construction
    Rectangular
  • Reference Standard
    AEC-Q200
  • Inductance
    8.2 μH
  • Test Frequency
    100kHz
  • Max DC Current
    4.8A
  • Frequency - Self Resonant
    26MHz
  • Case/Size Code
    4747
  • DC Resistance (DCR) - Parallel
    20mOhm
  • Inductance-Nom (L)
    8.2 µH
  • Height
    6.2mm
  • Length
    12.3mm
  • Width
    12.3mm