  • MSS1246-822MLC
MSS1246-822MLC
advertisement
Manufacturer No:
MSS1246-822MLC
HK JDW NO:
3194-MSS1246-822MLC
Datasheet:
MSS1246-822MLC
Step5Bar-code shipping tag
MSS1246-822MLC
  • Lifecycle Status
    ACTIVE (Last Updated: 1 day ago)
  • Package / Case
    SMD/SMT
  • Surface Mount
    YES
    RECTANGULAR PACKAGE
  • Published
    2011
  • Tolerance
    20%
  • JESD-609 Code
    e3
  • Pbfree Code
    yes
  • Part Status
    Active
  • Max Operating Temperature
    85°C
  • Min Operating Temperature
    -40°C
  • HTS Code
  • Packing Method
    TR, Embossed Plastic, 7 Inch
    1
  • Construction
    Rectangular
  • Reference Standard
    AEC-Q200
  • Inductance
    8.2 μH
  • Test Frequency
    100kHz
  • Max DC Current
    4.87A
  • Frequency - Self Resonant
    31MHz
  • DC Resistance (DCR) - Parallel
    30.5mOhm
  • Inductance-Nom (L)
    8.2 µH
  • Height
    4.8mm
  • Length
    12.3mm
  • Width
    12.3mm