  • MSS1048T-822NLC
MSS1048T-822NLC
advertisement
Manufacturer No:
MSS1048T-822NLC
HK JDW NO:
3194-MSS1048T-822NLC
Step5Bar-code shipping tag
MSS1048T-822NLC
    2
  • Termination
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -40°C
  • HTS Code
  • Packing Method
    TR, 7 Inch
  • Shielding
    Shielded
  • Number of Functions
    1
  • Reference Standard
    AEC-Q200
  • Inductance
    8.2 μH
  • Test Frequency
    100kHz
  • Max DC Current
    5.71A
  • Frequency - Self Resonant
    28MHz
  • Case/Size Code
    4039
  • DC Resistance (DCR) - Parallel
    17.7mOhm
  • Inductance-Nom (L)
    8.2 µH
  • Height
    5.1mm
  • Length
    10.5mm
  • Width
    10.3mm
  • RoHS Status
    RoHS Compliant
  • Lead Free
    Contains Lead
  • Lifecycle Status
    ACTIVE (Last Updated: 1 hour ago)
  • Tolerance
    30%