  • MSP1B27R00JR10E3
MSP1B27R00JR10E3
advertisement
Manufacturer No:
MSP1B27R00JR10E3
HK JDW NO:
875-MSP1B27R00JR10E3
Step5Bar-code shipping tag
MSP1B27R00JR10E3
    Molded
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Published
    2016
  • Tolerance
    5%
  • Temperature Coefficient
    25 ppm/°C
  • Resistance
    27Ohm
  • Max Operating Temperature
    275°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Power Rating
    1W