  • MSF4800B-20-1480
MSF4800B-20-1480
advertisement
Manufacturer No:
MSF4800B-20-1480
HK JDW NO:
607-MSF4800B-20-1480
Step5Bar-code shipping tag
MSF4800B-20-1480
  • Operating Temperature
    -10°C~55°C
  • Protections
    Finger/Hand
  • Detection Capability
    20mm
  • Operating Range
    0.3m ~ 20.0m
  • Protective Height
    1480mm
  • Number of Beams
    148
  • Beam Pitch
    10mm