  • MR9356380K00ABE66
MR9356380K00ABE66
advertisement
Manufacturer No:
MR9356380K00ABE66
Manufacturer:
Vishay
HK JDW NO:
866-MR9356380K00ABE66
Package:
Molded
Datasheet:
MR9356380K00ABE66
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
MR9356380K00ABE66
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    10 Weeks
  • Contact Plating
    Tin
  • Mount
    Through Hole
  • Package / Case
    Molded
  • Packaging
    Bulk
  • Published
    2017
  • Tolerance
    0.05%
  • Temperature Coefficient
    10 ppm/°C
  • Resistance
    380kOhm
  • Max Operating Temperature
    145°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Composition
    Wirewound
  • Diameter
    6.35mm
  • Length
    9.52mm