  • MPP474J2W10AJ22630
MPP474J2W10AJ22630
advertisement
Manufacturer No:
MPP474J2W10AJ22630
Manufacturer:
KNSCHA
HK JDW NO:
16119-MPP474J2W10AJ22630
Package:
Datasheet:
Description:
470nF -40℃~+105℃ ±5% 450V Radial Leaded,P=10mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS