  • MMK224J1600V82CB0216
MMK224J1600V82CB0216
advertisement
Manufacturer No:
MMK224J1600V82CB0216
Manufacturer:
KNSCHA
HK JDW NO:
16119-MMK224J1600V82CB0216
Package:
Datasheet:
Description:
220nF -40℃~+105℃ ±5% 1600V Radial Leaded,P=27.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS