  • MPP474J2J20AJ22800
MPP474J2J20AJ22800
advertisement
Manufacturer No:
MPP474J2J20AJ22800
Manufacturer:
KNSCHA
HK JDW NO:
16119-MPP474J2J20AJ22800
Package:
Datasheet:
Description:
470nF -40℃~+105℃ ±5% 630V Radial Leaded,P=20mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS