  • MMZ0603S102HT000
MMZ0603S102HT000
advertisement
Manufacturer No:
MMZ0603S102HT000
HK JDW NO:
769-MMZ0603S102HT000
Datasheet:
MMZ0603S102HT000
Description:
FERRITE BEAD 1 KOHM 0201 1LN
Step5Bar-code shipping tag
MMZ0603S102HT000
  • Operating Temperature
    -55°C~125°C
  • Published
    2011
  • Series
    MMZ
  • Size / Dimension
    0.024Lx0.012W 0.60mmx0.30mm
  • Tolerance
    25%
    1 (Unlimited)
  • ECCN Code
    EAR99
  • HTS Code
  • Packing Method
    TR, 7 INCH
  • Number of Functions
    1
  • Current Rating
    200mA
  • Impedance
    1kOhm
  • Max DC Current
    200mA
  • DC Resistance (DCR) (Max)
    1.25Ohm
  • Impedance @ Frequency
    1kOhm @ 100MHz
  • Height
    330.2μm
  • Length
    0.6mm
  • Width
    0.3mm