  • MMU01020C3302FB300
MMU01020C3302FB300
advertisement
Manufacturer No:
MMU01020C3302FB300
HK JDW NO:
878-MMU01020C3302FB300
Description:
FIXED RESISTOR MMU - Professional Series, Thin Film, 33kOhm, 0.3W, ±1%, -55°C~155°C
Quantity:
In Stock : 2418
Step5Bar-code shipping tag
MMU01020C3302FB300
    Tin
  • Mount
  • Operating Temperature
    -55°C~155°C
  • Size / Dimension
    0.043Diax0.087L 1.10mmx2.20mm
  • Tolerance
    ±1%
  • Temperature Coefficient
    ±50ppm/°C
  • Resistance
    33kOhm
  • Power (Watts)
    0.3W
  • Additional Feature
    ANTI-SULFUR, CECC40401-803, RATED AC VOLTAGE: 150V
  • Power Rating
    200mW
  • Voltage - Rated DC
    100V
  • Packing Method
    TR, Blister, 7 Inch
  • Max Power Dissipation
    300mW
  • Voltage - Rated AC
    100V
  • Operating Supply Voltage
    150V
  • Diameter
    1.1mm