  • MMB02070C7507JB200
MMB02070C7507JB200
advertisement
Manufacturer No:
MMB02070C7507JB200
HK JDW NO:
866-MMB02070C7507JB200
Package:
Conformal
Description:
Thin Film, 750mOhm, 5%,
Step5Bar-code shipping tag
MMB02070C7507JB200
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    6 Weeks
  • Contact Plating
    Tin
  • Package / Case
    Conformal
  • Packaging
    Tape and Reel
  • Published
    2015
  • Tolerance
    5%
  • Temperature Coefficient
    50 ppm/°C
  • Resistance
    750mOhm
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Composition
    Thin Film
  • Military Standard
    Not
  • Operating Supply Voltage
    300V
  • Diameter
    2.2mm
  • Length
    5.8mm