  • MMA02040D3922CB300
MMA02040D3922CB300
advertisement
Manufacturer No:
MMA02040D3922CB300
HK JDW NO:
878-MMA02040D3922CB300
Package:
MELF, 0204
Description:
MMA - Precision Series, Thin Film, 39.2kOhms, 0.25W 1/4W, ±0.25%, -55°C~125°C
Step5Bar-code shipping tag
MMA02040D3922CB300
  • Operating Temperature
    -55°C~125°C
  • Series
    MMA - Precision
  • Size / Dimension
    0.055Diax0.142L 1.40mmx3.60mm
  • Tolerance
    ±0.25%
  • Temperature Coefficient
    ±25ppm/°C
  • Resistance
    39.2kOhms
  • Power (Watts)
    0.25W 1/4W
  • Operating Supply Voltage
    200V