  • MMA02040C3579FB300
MMA02040C3579FB300
advertisement
Manufacturer No:
MMA02040C3579FB300
HK JDW NO:
878-MMA02040C3579FB300
Description:
MMA - Professional Series, Thin Film, 35.7Ohms, 0.4W 2/5W, ±1%, -55°C~155°C
Quantity:
In Stock : 4063
Share
Qty
Unit Price
Ext Price
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
Product Details
Step5Bar-code shipping tag
MMA02040C3579FB300
  • Package / Case
    MELF, 0204
  • Supplier Device Package
    0204
  • Operating Temperature
    -55°C~155°C
  • Size / Dimension
    0.055Diax0.142L 1.40mmx3.60mm
  • Tolerance
    ±1%
  • Temperature Coefficient
    ±50ppm/°C
  • Resistance
    35.7Ohms
  • Power (Watts)
    0.4W 2/5W
  • Operating Supply Voltage
    200V