  • MKX21W31003I00KSSD
MKX21W31003I00KSSD
advertisement
Manufacturer No:
MKX21W31003I00KSSD
HK JDW NO:
864-MKX21W31003I00KSSD
Package:
Description:
Cap Film Suppression X2 0.1uF 275VAC PP 10% (13 X 8 X 12mm) Radial Plastic Rectangular Can 10mm 105°C Bulk
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
MKX21W31003I00KSSD
  • Tolerance
    10%
  • Part Status
    Obsolete
  • Type
    RFI Suppression
  • Construction
    Plastic Rectangular Can
  • Termination Style
    PP
  • Voltage
    275VAC