  • MKX21W24702F00KSSD
MKX21W24702F00KSSD
advertisement
Manufacturer No:
MKX21W24702F00KSSD
Manufacturer:
WIMA
HK JDW NO:
864-MKX21W24702F00KSSD
Package:
Description:
Cap Film Suppression X2 0.047uF 275VAC PP 10% (10.3 X 5.7 X 12.5mm) Radial Plastic Rectangular Can 7.5mm 105°C Bulk
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
MKX21W24702F00KSSD
  • Packaging
    Bulk
  • Tolerance
    10%
  • Part Status
    Obsolete
  • Type
    RFI Suppression
  • Construction
    Plastic Rectangular Can
  • Termination Style
    Radial
  • Dielectric
    PP
  • Voltage
    275VAC