  • MKS4J021002B00KH00
MKS4J021002B00KH00
advertisement
Manufacturer No:
MKS4J021002B00KH00
HK JDW NO:
864-MKS4J021002B00KH00
Package:
Description:
Cap Film 0.01uF 630V PET 10% (10 X 3 X 8.5mm) Radial Plastic Rectangular Can 7.5mm 125°C Reel
Step5Bar-code shipping tag
MKS4J021002B00KH00
    Select All
  • Product Weight (g)
    0.315
  • Packaging
    Reel
  • Tolerance
    10%
  • Part Status
    Active
  • Type
    Pulse
  • Construction
    Plastic Rectangular Can
  • Termination Style
    Radial
  • Dielectric
    PET
  • Voltage
    630VDC|400VAC